Soustředění Vojtův mlýn, Čistá

02.11.2014 19:15

Ve čtvrtek 21. 8. jsme odjeli na soustředění do Vojtova mlýna v Čisté. Po dlouhé cestě jsme nakonec v pořádku dostali na místo. Po rozdělení chatech jsme se šli kouknout kde co je. Poté jsme se odebrali na dobrou večeři. Vyčerpaný jsme brzo odpadli. Druhý den, brzo ráno nás naši milí trenéři vzbudili. Dali jsme si menší rozcvičku a poté vydatnou snídani. Po snídani jsme se dali do tréninku. Odpoledne po odpoledním klidu pokračoval náš trénink. Večer jsme chvíli otravovali, ale naše vedoucí to už nebavilo, tak nás poslali spát. Další den bylo na programu cvičný "Braňák". Všichni byli "nadšeni", ale povzbudilo je, že za ceny jsou sladkosti. Večer bylo vyhodnocení. V noci nás čekal Bobřík odvahy. Všichni byli statečný i naše nejmenší děcka to zvládla. Na dalším programu posledního dne bylo jak jiné balení domů. Soustředění bylo povedené a zábavné. Všichni se těší na další rok.